fbpx

Ми пропонуємо Вам різні форми замовлення пам’ятника чи інших виробів меморіальної архітектури нашої компанії.

Якщо у Вас є можливість відвідати наш офіс, що за адресою м. Луцьк, вулиця Львівська, 63, то компетентні менеджери з радістю продемонструють велику кількість різних моделей пам'ятників як із каталогу, так і в натуральному вигляді. Перевагою такого виду замовлення є можливість самостійно побачити та «відчути» матеріал, поспілкуватися віч-на-віч з нашим фахівцем.

Ви не в змозі завітати до нас? В такому випадку, зробіть замовлення за телефонами (033) 226-50-27,  (066) 835-03-75 та (066) 892-98-18 або через Інтернет:

Наші майстри виготовляють пам'ятники не лише з каталогу компанії, але й за Вашими ескізами, проектами чи картинками.

Всі проекти пам'ятників чи інших виробів готуються фахівцями з використанням комп’ютерних програм. Готовий проект Вашого замовлення можна побачити в реалістичному вигляді як особисто, так і на каналі

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6auoeE7C5wNYmIuwJWagKw.

Тільки після цього майстри переходять до його безпосереднього виготовлення.

Термін виконання робіт залежить від їх складності. Зазвичай, виготовлення пам’ятника займає від трьох до шести тижнів.

У випадку необхідності швидкого виготовлення пам’ятника у нас завжди є в наявності підготовлені моделі.

Більш точний термін виготовлення меморіальної композиції Вам повідомить наш менеджер на етапі замовлення.

Діапазон цін досить варіативний, і залежить від багатьох складових (матеріал, модель, аксесуари, термін виготовлення тощо).

На моделі виробів, що представлені в каталозі нашої компанії, ми маємо фіксовані ціни, що забезпечує прозору та чесну роботу з нашими менеджерами. Для прикладу, середня вища ціна за пам’ятник становить 22300-78000 грн., середня – 5100-9325 грн., найнижча – 2380-3750 грн.

При замовленні ексклюзивних моделей чи багатокомпонентних конструкцій – вартість пам’ятника встановлюється індивідуально, залежно від Вашої фантазії та роботи наших дизайнерів-архітекторів.

Оплата здійснюється лише після виготовлення пам’ятника готівкою або за допомогою електронних платежів. Для цього в нас відкриті рахунки в банках, на які можна здійснювати перерахунок у різних видах валюти.

Наша компанія також надає послуги із професійного монтажу готових пам’ятників на місці встановлення.

Вартість виконання монтажних робіт, знову ж таки, залежить від їх складності. Для прикладу, стандартний монтаж, куди входять якісні матеріали, становить близько 2500 грн. і варіюється до 3200 грн. залежно від кількості бруківки та розміру заливки. Тоді як, складні види робіт – 3800-5850 грн., де є складні обкладки каменем та багаторівневі заливки.

На всі пам'ятники та інші вироби компанія «Меморіальна архітектура» надає гарантію якості! Зокрема, вироби з натурального каменю мають довічну гарантію!

Ось чому, нам вже 15 років довіряють наші клієнти, а ми – цінуємо їхні спогади про найрідніших!

Про це не прийнято говорити, адже йдеться майже про святе - залишити візуальну пам'ять про померлу людину. Хто на це зважиться, такого не може бути?.. Але як у будь-якій іншій справі є непорядні в роботі та в наданні послуг фірми, підприємці та підприємства, до яких навіть не можна пред'явити претензії, чи подати до суду. Вони до заключення ділових стосунків багато обіцяють, все гарно розповідають, мають навіть інколи досить високі, а подекуди низькі ринкові ціни, дивують екскурсіями по виробництву. Тому завжди треба при оформленні замовлення дотримуватися цих правил:

1) виробник має бути зареєстрованим підприємцем або підприємством,

2) всі працівники повинні працювати офіційно або за контрактом,

3) в майтерні мають бути документи реєстрації підприємства, куточок споживача,

4) звертати увагу на кількість зразків в торговому залі і їх ціну,

5) оцінити вигляд та охайність каталогів, або їх відсутність,

6) термін існування фірми,

7) надто низькі ціни можуть свідчити про неякісний матеріал або  його недовговічність.

Ми радимо звернути увагу на ці правила і бути уважними у виборі фірми під час замовлення пам'ятника, адже для виявлення недобросовісного виробника пройде чимало часу, а виріб може прослужити нетривалий термін.

Вгору