fbpx

СПІВПРАЦЯ З НАМИ

Ми займаємось проектуванням, виготовленням та монтажем пам'ятників. Маємо велику базу каталогів, зображень, ідей та порад по їх виготовленню.

У нас великий досвід по виготовленню складних пам'ятників та меморіалів не тільки в Україні, але й за її межами. Також не менший досвід у виготовленні стандартизованих якісних меморіальних композицій, де вдало підібраний спосіб обробки, що дозволяє виготовляти пам'ятники за прийнятними цінами.

Працюємо з великою різноманітністю каменів та маємо унікальні технології їх обробки та догляду. В нас працюють дизайнери, художники, ретушери, архітектори, будівельники та просто хороші люди, які люблять, вміють добре і якісно виконувати свою роботу.

Про співпрацю

Наша мета - продавати якісні та доступні сучасні пам'ятники, меморіальні композиції, каплиці, придорожні знаки, хрести, ікони.

Працюємо та відкриті до співпраці по всій Україні. Якщо ви виготовляєте пам'ятники і бажаєте співпрацювати з нами, перейдіть на сторінку співпраці та залиште заявку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами та розкажуть детальніше про умови співпраці.

Чому варто працювати з нами?

  • У нас купують вироби із різних куточків України;
  • Нам довіряють та 80% наших клієнтів повертаються до нас;
  • Ми займаємося виготовленням як ексклюзивних пам'ятників, так і стандартизованих моделей пам'ятників.

Ми працюємо на українському ринку більше 14 років. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, надамо повну інформацію про співпрацю, проконсультуємо та з радістю запросимо професіоналів до нашої команди.

Вгору