fbpx

ВИГОТОВЛЕННЯ
ПАМ'ЯТНИКІВ В УЖГОРОДІ

Проектування та монтаж
пам'ятників
Віримо в Україну! Віримо в перемогу!

Пам'ятники Ужгород

У нас використовуються тільки найвищої якості природні матеріали, такі як граніт, кварц, бетон, мармурова крихта та метал, для створення наших виробів.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМОВЛЕННЯ?

Ми розповімо, як зробити замовлення покроково в Ужгороді...

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА

Наш спеціаліст з радістю стане Вашим провідником у виборі моделі пам'ятника. Ви можете зустрітися з ним у нашому офісі або отримати консультацію через Viber чи Телеграм. Він детально розповість про доступні моделі та допоможе вам обрати відповідний матеріал. Щоб здійснити гравіювання на пам'ятнику, нам знадобиться фото з паспорта або портрет покійної особи, а також інформація щодо розмірів. Наш консультант з радістю візьметься за це питання та допоможе вам у всьому процесі.

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА

Після погодження всіх деталей замовлення та сплати авансу, ми розпочинаємо роботу над проєктом. Термін виготовлення пам'ятника в Ужгороді зазвичай залежить від складності проєкту і становить від 7 днів до 2 місяців. Протягом цього періоду наш художник буде спілкуватися з вами та пропонувати різні варіанти оформлення портрета на плиті. У разі потреби, наш фахівець може виїхати для проведення замірів. Ми прагнемо забезпечити якісне виконання робіт та задоволення вашої вимоги.

ЗДАЧА ПРОЄКТУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Після завершення виготовлення пам'ятника ми можемо його доставити для монтажу в Ужгороді чи будь-яке інше місто Закарпатської області. Також ви маєте можливість залишити пам'ятник у нас на зберіганні безкоштовно до моменту, коли ви будете готові його забрати. Ми гарантуємо високу якість наших виробів та надаємо на них безстрокову гарантію. Ви можете бути впевнені в надійності та довговічності наших пам'ятників.

ВІЗУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ПАМ'ЯТНИКІВ В УЖГОРОДІ

Наша компанія має велику базу каталогів, зображень, ідей та порад, які допоможуть у виготовленні пам'ятників.

Наша компанія має великий досвід у виготовленні складних, елітних та подвійних пам'ятників та меморіалів не лише в Ужгороді, але й по всій Україні та за її межами. Ми пишаємося нашими досягненнями у створенні якісних меморіальних композицій, які мають доступні ціни. Це стало можливим завдяки нашим вмілостям у використанні ефективних методів обробки матеріалів. Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращими рішеннями і високоякісною роботою.

Якщо ви маєте можливість, запрошуємо вас відвідати наш офіс, розташований у місті Луцьку. Тут наші компетентні менеджери з радістю продемонструють вам широкий вибір моделей пам'ятників, як у каталозі, так і в реальному вигляді. Ви зможете особисто побачити та відчути матеріали, а також спілкуватися безпосередньо з нашими фахівцями.

Якщо вам не підходить варіант відвідати офіс, ви можете зробити замовлення за телефонами (033) 226-50-27, (066) 835-03-75 та (066) 892-98-18 або через Інтернет:

Електронна пошта: pomni.lutsk@gmail.com; Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/memoarh/

Наші майстри виготовляють пам'ятники не лише з каталогу компанії, але й за вашими ескізами, проектами чи зображеннями. Кожен проект пам'ятника та інших виробів розробляється фахівцями з використанням комп'ютерних програм. Ви також можете переглянути готові проекти замовлення на нашому каналі на YouTube, де вони представлені в реалістичному вигляді: https://www.youtube.com/channel/UC6auoeE7C5wNYmIuwJWagKw.

Тільки після узгодження проекту майстри приступають до його безпосереднього виготовлення. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам найкращі рішення та виконати роботу на найвищому рівні.

Термін виконання робіт залежить від їх складності та може тривати від трьох до шести тижнів. Однак, якщо вам потрібно виготовити пам'ятник в Ужгороді, ми завжди маємо готові моделі на складі.

Більш точний термін виготовлення меморіальної композиції вам повідомить наш менеджер під час процесу замовлення. Ми розуміємо важливість своєчасної виконавчої роботи та завжди намагаємося задовольнити потреби наших клієнтів.

Залежно від різних факторів, таких як матеріал, модель, аксесуари, термін виготовлення, доставка та інші, ціновий діапазон на наші пам'ятники може варіюватись.

У нашому каталозі є пам'ятники з фіксованими цінами, що гарантує чесну та прозору співпрацю з нашими менеджерами. Середня вартість наших продуктів становить від 22 300 до 78 000 грн для пам'ятників вищого класу, від 5 100 до 9 325 грн для середнього класу та від 2 380 до 3 750 грн для пам'ятників нижчого класу.

Якщо ви бажаєте замовити ексклюзивну модель або складну конструкцію, вартість буде визначатись індивідуально відповідно до ваших уявлень та роботи наших дизайнерів-архітекторів.

Оплата здійснюється після виготовлення пам'ятника готівкою або електронними платежами. У нашому банку є відкриті рахунки, куди можна здійснювати перерахунок у різних валютах.

Наша компанія "Меморіальна архітектура" надає професійні послуги з монтажу готових пам'ятників на місці їх встановлення. Вартість монтажних робіт залежить від їх складності. Наприклад, стандартний монтаж надгробного пам'ятника, який включає використання якісних матеріалів, коштує приблизно 2500 грн, але ціна може варіюватись від 3200 грн залежно від кількості бруківки та обсягу заливки. Складні види робіт, такі як складні обкладки каменем та багаторівневі заливки, коштують від 3800 до 5850 грн.

Компанія "Меморіальна архітектура" гарантує якість всіх своїх пам'ятників та інших виробів! Зокрема, вироби з натурального каменю мають довічну гарантію!

Тому наші клієнти вже протягом 15 років довіряють нам, і ми надзвичайно цінуємо їхні спогади про найрідніших!

Про це зазвичай не говорять, оскільки виготовлення пам'ятника - це майже святе, щоб залишити візуальну пам'ять про померлу людину. Хто ризикує звернутися до ненадійного виробника, щоб не потрапити в неприємності? Але, як і в будь-якій іншій справі, є недобросовісні фірми, підприємці та підприємства, до яких навіть неможливо пред'явити претензії або подати до суду. Вони багато обіцяють перед укладанням договору, хваляться своєю роботою, іноді навіть пропонують низькі ціни та організовують екскурсії по виробництву. Отже, при оформленні замовлення слід дотримуватися наступних правил:

  1. Виробник повинен бути зареєстрованим як підприємець або підприємство.
  2. Всі працівники повинні мати офіційний трудовий договір або контракт.
  3. Майстерня повинна мати документи реєстрації підприємства та куточок споживача.
  4. Слід звернути увагу на кількість зразків та їх ціну в торговому залі.
  5. Оцінити вигляд та охайність каталогів, або їх відсутність.
  6. Довготривала робота фірми на ринку.
  7. Дуже низькі ціни можуть свідчити про низьку якість матеріалів або короткий термін служби виробу.

Ми радимо звернути увагу на ці правила та бути уважними у виборі фірми під час замовлення пам'ятника в Ужгороді і інших містах області, оскільки виявлення ненадійного виробника може зайняти багато часу.

Наші Соціальні мережі

Підписуйся на наші соціальні мережі, щоб слідкувати за останніми новинами

Наші новини у фейсбуці. Підписуйся !!!

Подивись відео як робились пам'ятники. Підписуйся !!!

Наші новини в інстаграмі Підписуйся !!!

Гранітні та інші види надгробних пам'ятників в Ужгороді

Гранітні пам'ятники

Гранітні пам'ятники є одними з найпопулярніших серед населення міста. Вони не тільки міцні, але й естетичні, здатні витримувати будь-які погодні умови та надовго зберігати пам'ять про померлих. У нас є великий вибір граніту різного кольору та текстури, що дозволяє підібрати відповідний варіант для кожного клієнта.

Пам'ятники з крихти (крошки)

Ще один унікальний варіант, який дозволяє створити неповторний пам'ятник з дрібних шматочків природного каменю та спеціального біндера. Такі пам'ятники мають дуже естетичний вигляд та виготовлені з високоякісних матеріалів, тому можуть служити десятки років.

Подвійні пам'ятники

Подвійні пам'ятники стають все більш популярними серед населення Ужгорода і закарпатської області, оскільки вони дозволяють зберегти пам'ять про двох близьких людей, які пішли з цього світу. Ми займаємося виготовленням подвійних пам'ятників та пропонуємо своїм клієнтам великий вибір варіантів дизайнів, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як граніт, мармур, крихта та інші природні матеріали.

Елітні пам'ятники

Це витончені та елегантні пам'ятники, які виготовляються з використанням найдорожчих матеріалів та за допомогою сучасних технологій. Вони мають дуже високу якість та вражають своїм неперевершеним дизайном. Елітні пам'ятники в Ужгороді можуть бути виконані з мармуру, граніту, бронзи, крошки та інших матеріалів. Зазвичай елітні пам'ятники виготовляються за індивідуальними проєктами за бажанням клієнта.

Висока якість виготовлення пам'ятників на могилу - це не тільки гарантія якості та довговічності пам'ятника, але і спокій та впевненість, що ваш рідний чи близький отримає достойну пам'ять та шану.

 

Ми вам перезвонимо!

Лишіть свій номер телефону і ми одразу перезвонемо. У Вас виникли питання? Ми дамо на них відповідь!

Вгору