fbpx

ВИГОТОВЛЕННЯ
ПАМ'ЯТНИКІВ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Проектування та монтаж
пам'ятників
Віримо в Україну! Віримо в перемогу!

Пам'ятники Івано-Франківськ

Наша компанія використовує лише найкращі природні матеріали, такі як граніт, кварц, бетон, мармурова крихта та метал, для виготовлення наших виробів.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМОВЛЕННЯ?

Ми розповімо, як зробити замовлення покроково у Львові...

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА

Наш консультант з радістю допоможе вам вибрати модель пам'ятника, зустрівшись з вами в нашому офісі або під час консультації через Viber чи Телеграм. Він розповість про доступні моделі та порадить відповідний матеріал. Для гравіювання на пам'ятнику нам необхідно мати фото з паспорта або портрет загиблого, а також інформацію про його розміри. Наш консультант з радістю допоможе з цим питанням.

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА

Після узгодження всіх деталей замовлення та сплати авансу, ми запускаємо проєкт в роботу. Термін виготовлення пам'ятника в Івано-Франківську зазвичай становить від 7 днів до 2 місяців, залежно від складності проєкту. Протягом цього часу наш художник буде працювати з вами та пропонуватиме різні варіанти оформлення портрета на плиті. Якщо необхідно, наш спеціаліст може виїхати на заміри.

ЗДАЧА ПРОЄКТУ

Після завершення виготовлення пам'ятника його можна доставити для монтажу у Івано-Франківськ чи інше місто івано-франківської області, або ж залишити у нас на зберіганні (безкоштовно) до моменту, коли замовник буде готовий його забрати. Ми гарантуємо якість наших виробів та надаємо на них безстрокову гарантію.

ВІЗУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ПАМ'ЯТНИКІВ В ІВАНО-ФРАНІВСЬКУ

Наша компанія має велику базу каталогів, зображень, ідей та порад, які допоможуть у виготовленні пам'ятників.

Ми маємо значний досвід у виготовленні складних, елітних, подвійних пам'ятників та меморіалів не лише у Івано-Франківську, але і в Україні та за її межами. Крім того, ми успішно створюємо якісні меморіальні композиції за доступними цінами завдяки вдало підібраним методам обробки.

Якщо у вас є можливість, ви можете відвідати наш офіс за адресою м. Луцьк, де компетентні менеджери з радістю продемонструють велику кількість різних моделей пам'ятників як з каталогу, так і в натуральному вигляді. Це дозволить вам самостійно побачити та «відчути» матеріал, поспілкуватися віч-на-віч з нашим фахівцем.

Якщо ви не можете приїхати до нас, ви можете зробити замовлення за телефонами (033) 226-50-27, (066) 835-03-75 та (066) 892-98-18 або через Інтернет:

Електронна пошта: pomni.lutsk@gmail.com; Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/memoarh/

Наші майстри виготовляють пам'ятники не лише з каталогу компанії, але й за вашими ескізами, проектами чи картинками. Всі проекти пам'ятників та інших виробів готуються фахівцями з використанням комп’ютерних програм. Готовий проект вашого замовлення можна побачити в реалістичному вигляді як особисто, так і на нашому каналі на Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6auoeE7C5wNYmIuwJWagKw.

Тільки після цього майстри переходять до його безпосереднього виготовлення.

Термін виконання робіт залежить від їх складності та може тривати від трьох до шести тижнів. Але якщо потрібно виготовити пам'ятник у Івано-Франківську швидко, у нас завжди є готові моделі в наявності.

Більш точний термін виготовлення меморіальної композиції Вам повідомить наш менеджер на етапі замовлення.

Залежно від різних факторів, таких як матеріал, модель, аксесуари, термін виготовлення, доставка та інші, ціновий діапазон на наші пам'ятники може змінюватись.

Наш каталог містить пам'ятники з фіксованими цінами, що допомагає забезпечити чесну та прозору роботу з нашими менеджерами. Середня вартість нашого продукту становить від 22300 до 78000 грн за пам'ятник вищого класу, від 5100 до 9325 грн за середнього класу та від 2380 до 3750 грн за нижчого класу.

Якщо ви хочете замовити ексклюзивну модель або складну конструкцію, вартість буде визначатись індивідуально залежно від ваших уявлень та роботи наших дизайнерів-архітекторів.

Оплата здійснюється після виготовлення пам'ятника готівкою або електронними платежами. У нашому банку є відкриті рахунки, куди можна здійснювати перерахунок у різних валютах.

Наша компанія "Меморіальна архітектура" пропонує професійний монтаж готових пам'ятників на місці їх встановлення. Вартість монтажних робіт залежить від складності робіт. Наприклад, стандартний монтаж надгробного пам'ятника, який містить використання якісних матеріалів, коштує близько 2500 грн, але може коливатися від 3200 грн залежно від кількості бруківки та розміру заливки. Складні види робіт, такі як складні обкладки каменем та багаторівневі заливки, коштують 3800-5850 грн.

Компанія «Меморіальна архітектура» надає гарантію якості на всі свої пам'ятники та інші вироби! Зокрема, вироби з натурального каменю мають довічну гарантію!

Тому наші клієнти вже протягом 15 років довіряють нам, і ми дуже цінуємо їхні спогади про найрідніших!

Про це зазвичай не говорять, оскільки виготовлення пам'ятника - це майже святе, щоб залишити візуальну пам'ять про померлу людину. Хто ризикує звернутися до ненадійного виробника, щоб не потрапити в неприємності? Але, як і в будь-якій іншій справі, є недобросовісні фірми, підприємці та підприємства, до яких навіть неможливо пред'явити претензії або подати до суду. Вони багато обіцяють перед укладанням договору, хваляться своєю роботою, іноді навіть пропонують низькі ціни та організовують екскурсії по виробництву. Отже, при оформленні замовлення слід дотримуватися наступних правил:

  1. виробник повинен бути зареєстрованим як підприємець або підприємство,
  2. всі працівники повинні мати офіційний трудовий договір або контракт,
  3. майстерня повинна мати документи реєстрації підприємства та куточок споживача,
  4. слід звернути увагу на кількість зразків та їх ціну в торговому залі,
  5. оцінити вигляд та охайність каталогів, або їх відсутність,
  6. довготривала робота фірми на ринку,
  7. дуже низькі ціни можуть свідчити про низьку якість матеріалів або короткий термін служби виробу.

Ми радимо звернути увагу на ці правила та бути уважними у виборі фірми під час замовлення пам'ятника у Івано-Франківську і інших містах області, оскільки виявлення ненадійного виробника може зайняти багато часу, і виріб може прослужити недовго.

Наші Соціальні мережі

Підписуйся на наші соціальні мережі, щоб слідкувати за останніми новинами

Наші новини у фейсбуці. Підписуйся !!!

Подивись відео як робились пам'ятники. Підписуйся !!!

Наші новини в інстаграмі Підписуйся !!!

Гранітні та інші види надгробних пам'ятників в Івано-Франківську

Гранітні пам'ятники

Гранітні пам'ятники є одними з найпопулярніших серед населення міста. Вони не тільки міцні, але й естетичні, здатні витримувати будь-які погодні умови та надовго зберігати пам'ять про померлих. У нас є великий вибір граніту різного кольору та текстури, що дозволяє підібрати відповідний варіант для кожного клієнта.

Пам'ятники з крихти (крошки)

Ще один унікальний варіант, який дозволяє створити неповторний пам'ятник з дрібних шматочків природного каменю та спеціального біндера. Такі пам'ятники мають дуже естетичний вигляд та виготовлені з високоякісних матеріалів, тому можуть служити десятки років.

Подвійні пам'ятники

Подвійні пам'ятники - стають все більш популярні серед населення івано-франківської області, оскільки вони дозволяють зберегти пам'ять про двох близьких людей, які пішли з цього світу. Ми займаємось виготовленням подвійних пам'ятників та пропонуємо своїм клієнтам великий вибір варіантів дизайнів, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як граніт, мармур, крихта та інші природні матеріали.

Елітні пам'ятники

Це витончені та елегантні пам'ятники, які виготовляються з використанням найдорожчих матеріалів та за допомогою сучасних технологій. Вони мають дуже високу якість та вражають своїм неперевершеним дизайном. Елітні пам'ятники у Івано-Франківську можуть бути виконані з мармуру, граніту, бронзи, крошки та інших матеріалів. Зазвичай елітні пам'ятники виготовляються по індивідуальним проєктам за бажанням клієнта.

Висока якість виготовлення пам'ятників на могилу - це не тільки гарантія якості та довговічності пам'ятника, але і спокій та впевненість, що Ваш рідний чи близький отримає достойну пам'ять та шану.

Ми вам перезвонимо!

Лишіть свій номер телефону і ми одразу перезвонемо. У Вас виникли питання? Ми дамо на них відповідь!

Вгору