Меморіальна дошка військовослужбовцю

Меморіальна дошка військовослужбовцю Палошу Михайлу, який героїчно захищав суверенітет нашої рідної України. Дошка оздоблена шліфованими торцями та фасками, виконана методом інверсії із вирізкою та колорованим елементом.

Для сім’ї або друзів загиблого Героя ця меморіальна дошка є способом зберегти та вшанувати пам’ять про його життя й показати, що насправді було дорогим для нього, за що ввідав своє життя, в надії, що його країна зможе жити по іншому… без катів, які ступили на нашу землю. Ця меморіальна пам’ятка з гордістю демонструє свою патріотичну гордість з українським прапором, розміщеним по центру.

Меморіальні дошки бувають різних розмірів і стилів, що дозволяє підібрати її до будь-якого інтер’єру та екстер’єру. Кожне замовлення супроводжується персоналізованим макетом для гравіювання, щоб ви могли зробити її по-справжньому унікальним для близької людини або друга, який віддав усе, що мав, служачи нашій країні. Як особисту данину на згадку про самовіддану мужність і відвагу, меморіальна дошка надає сили, мужності та гордості тим, хто залишився, що робить її особливим доповненням для будь-якої будівлі.

Допоможемо Вам із вибором меморіальної дошки, телефонуйте.