Різьба на камені

/ / Новини / Статті

 Необроблена кам’яна гірська порода не має ефектного вигляду, лише після полірування проявляється її унікальний малюнок, який і робить гранітні пам’ятники виразними і естетично привабливими. Але якщо меморіальні композиції доповнити різьбою, то поєднання зовнішньої гладкої і блискучої поверхні із внутрішньою сірою, шорсткою, виділяє їх серед інших і перетворює у своєрідний витвір мистецтва.

 Різьба – результат ручної художньої обробки каменю, тому це завжди авторська

робота і кожен виріб індивідуальний по формі. А велика кількість її варіантів дає можливість реалізовувати цікаві і незвичні ідеї у проектах. Як простий вирізаний в стелі хрест, так і більш складні елементи: дерева, квіти, птахи, ангели, роблять пам’ятник рельєфним і уже не таким мовчазним. Квіти “промовляють” про красу душі, серце – про любов…

  Процес виконання різьби трудоємкий і непростий; вимагає від майстра точності, художніх здібностей і фізичної витривалості, тому вартість послуги залежить від складності і об’єму роботи.

 Оформлення пам’ятника художньою різьбою – це благородний вигдяд, простота у догляді, довговічність і, що найважливіше, символ пам’яті, скорботи і любові до тих, які вже не з нами на цій землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *