Скільки часу потрібно для виготовлення пам’ятника?

/ / Новини / Статті
памятник виготовлення карєр

Замовляючи пам’ятник, хочеться точно знати, коли він буде готовим. Адже виготовлення меморіалу — тривалий процес, який потребує неабиякої майстерності та складається із багатьох етапів. Ми завжди вказуємо час виготовлення наперед. Він залежить від наступних факторів: 

  • Особливості проєкту — чим складніший проєкт меморіальної композиції, тим довше він виготовлятиметься. Адже нашим дизайнерам потрібно підготувати та узгодити ескіз, внести правки, передати ескіз в роботу майстрам. 
  • Складність виготовлення. Пункт, який витікає з попереднього. Деякі меморіали мають багато мілких елементів, передбачають складне різьблення та інші роботи. 
  • Особливості художнього оформлення — до прикладу, пам’ятники, на які наносяться лише написи, виготовляються швидше. Ніж ті, на які наноситься зображення за технологією “фотоскло”.

У середньому, час виготовлення пам’ятника нашими майстрами — від 3 до 6 тижнів. На етапі узгодження проєкту ми завжди називаємо вам точний час та вартість меморіальної композиції. 

Наші майстри роблять усе можливе, щоб ви отримали своє замовлення швидко та вчасно. Ми чітко дотримуємося обіцяних термінів. А якщо виникає форс-мажорна ситуація — одразу інформуємо про це клієнта.

Чи можливе термінове виготовлення пам’ятника?

Ми знаємо, що дуже багато людей прагнуть замовити та встановити надгробок якомога швидше. До прикладу, якщо приїхали заради цього з іншої області чи з-за кордону. Для таких клієнтів ми можемо запропонувати каталог готових пам’ятників. Як це працює:

  • Ви обираєте надгробок з каталогу — доступний великий асортимент виробів різного розміру та форми, а також на різний бюджет. Переважна більшість пам’ятників — гранітні.
  • Надаєте нам фото померлого, дати народження та смерті. Повідомляєте нашим майстрам, яке художнє оформлення ви бажаєте нанести на надгробок.
  • Ми наносимо на пам’ятник фото спочившої людини, дати народження та смерті, епітафію за вашим бажанням. 

Якщо ви обираєте надгробок з готового каталогу, отримати його зможете максимально швидко: всього за 7-10 днів.

Якщо у вас залишилися питання щодо виготовлення пам’ятників, або ви бажаєте проконсультуватися з нашими майстрами, телефонуйте:

066 835 0375

Також ви можете залишити свої контакти у формі зворотного зв’язку, і ми передзвонимо вам самостійно. Консультація безкоштовна.

памятник виготовлення в луцьку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *