Відмінна альтернатива пам’ятникам із крихти

/ / Новини / Статті

В селі Покостівка Житомирської області розташоване родовище, де видобувають відомий покостівський граніт – природний камінь сірого кольору із чорними вкрапленнями і білими прожилками.

Щільний, довговічний, міцний, вологостійкий, легкий в обробці і ефектний – ідеальний варіант для виготовлення пам’ятників.

Майстерня “Меморіальна архітектура” (м. Луцьк, вул. Львівська, 63) пропонує новинку – меморіальні композиції із шліфованого покостівського граніту, як відмінну альтернативу пам’ятникам із крихти.

Здивує покупця доступна ціна (від 2380 грн), привабливий вигляд (світлі, легкі кольори матеріалу), натуральний камінь і гарантія на століття!

Порівняно невисока ціна обумовлена тим, що шліфування каменю менш складний і менш тривалий процес, ніж його полірування. В процесі полірування поверхня набуває блиску і стає схожа на дзеркало, в якому відображаються всі оточуючі предмети. А шліфована поверхня не глянцева, а матова, але і при такому способі обробки теж розкривається краса каменю і його малюнок.

Портрет і надписи наносять на базальтову табличку, яку кріплять на стелу.

Прямокутні і фігурні,

низькі і високі,

вертикальні і горизонтальні,

одинарні і подвійні моделі пам’ятників із шліфованого покостівського граніту виготовляє наша майстерня.

Металева фурнітура темного кольору (квіти, хрестики, розп’яття) на світло-сірому фоні каменю додає виразності меморіальній композиції.

 

Якусь дивну легкість залишають на серці пам’ятники, виготовлені із шліфованого покостівського граніту. І, дивлячись на них, ще раз переконуєшся, що “у Бога немає мертвих, у Бога – всі живі”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *