Виготовлення подвійних пам’ятників у Луцьку

/ / Новини / Статті

 

Наша компанія спеціалізується на виготовленні подвійного надгробного пам’ятника для сімейної пари. Останнім часом спостерігається тенденція до зростання інтересу у замовників до такого виду пам’ятника, що пояснюється його практичністю та символізмом.

Встановлення подвійного пам’ятника на місці поховання двох людей, які присвятили своє життя один одному, несе у собі значний духовний зміст та відображає прижиттєві почуття любові й вірності між померлими. Зазначений вид пам’ятника ідеально підійде для облаштування місця на кладовищі у єдиному композиційному стилі.

Представлена 3D-модель подвійного надгробного пам’ятника складається з двох окремих вертикальних стел чорного кольору, розділених високим традиційним хрестом червоного кольору, які стоять на одній загальній тумбі. Розміщуючись під кутом, стели повернуті одна до одної, що ніби дозволяє сімейній парі милуватися один одним.

Надгробок на всьому периметрі покритий суцільною нероздільною плитою, на якій по середині розташовується ще одна плита. Особливістю оформлення надгробку є використання плит різної величини та кольору.

Проект доповнений аксесуарами – вазою для квітів та книгою з гравірованими словами, яка є композиційним акцентом пам’ятника.

Стели і хрест, плити надгробку та аксесуари гармонійно поєднуються між собою, створюючи естетичний контраст кольорів.

Пам’ятник в подальшому буде виготовлений з двох видів натурального природного каменю – габро та граніту, підкреслюючи ефектність та довершеність композиції.

Подвійні надгробні пам’ятники для сімейної пари від компанії «Меморіальна архітектура», що знаходиться в місті Луцьку, – це завжди найвища якість, довговічність, професійність, естетичність та найкраща ціна!

Контактна інформація тут: тел 0668350375, 0668929818

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *