Яскравий спогад на роки

/ / Новини / Статті

Виразно і незвично увіковічнює пам’ять про близьких гравіровка на камені у кольорі.

Майстерність і професіоналізм художника, а також якісні фарби – і чорно-біле зображення ніби оживає.., стає більш об’ємним, реалістичним, яскравим.

У процесі роботи використовується фарба італійського виробництва, вона стійка до впливу сонячних променів, перепаду температур і інших несприятливих факторів зовнішнього середовища, а також добре лягає на камінь і має велику кількість відтінків. Її наносять на чорно-білу гравіровку у декілька етапів. Це складна техніка виконання і вимагає від майстра спеціальних вмінь, навичок, досвіду.

Термін стійкості фарб залежить від місця установки (сонячна, затінена ділянка). Через певний проміжок часу (10-15 років) малюнок стає менш насиченим. Якщо через 15-25 років фарба вицвітає, то зображення залишається просто чорно-білим і естетично привабливим.

Ще, як варіант, можна замовити нанесення кольору лише на деякі елементи художньої роботи. Теплі яскраві кольори (навіть в невеликій кількості) ніби зігрівають темний камінь, а також привертають увагу до меморіальної композиції.

“Меморіальна архітектура” (тел. 0668929818 для співпраці) пропонує інші роботи наших майстрів (ікони, картини), які виконані у кольорі на натуральному камені.

 Отримати консультацію і замовити пам’ятник можна щодня з 9.00 до 18.00 (вихідні: субота, неділя) у Луцьку по вул. Львівська, 63.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *